пластиковые окна

Як вибрати пластикове вікно

І так почнемо, що треба знати про профіль і як вибрати пластикове вікно. Це питання виникає відразу після того, як настав час замінити старі вікна на пластикові вікна. Вибір профільних систем на віконному ринку дуже величезний. І тим більше можливостей у покупця вплинути на кінцевий ефект, створивши свій мікроклімат в будинку за доступною ціною.

Що, в першу чергу, потрібно від пластикового вікна? Теплозбереження, звукоізоляція, природне освітлення, внутрішнє оздоблення. З цього слід виходити при виборі профілю і розрахунку вашого бюджету. Усі ці характеристики пов’язані між собою. Наприклад, щоб отримати ефектне панорамне скління, що пропускає багато світла, потрібна велика жорсткість і міцність рами, а також великий захист від стороннього шуму та холоду. Для звичайних вікон все набагато простіше, але принцип той самий – від вибору профільної системи залежатимуть усі функціональні показники.

как выбрать пластиковое окно

Технічні характеристики пластикових вікон

Технічні характеристики профільних систем, клас, кількість камер, монтажна ширина. Пластикові вікна діляться на класи. Клас визначається товщиною пластикових стінок у профільних камерах. Чим він більший, тим міцніша і термічно ефективніша вся конструкція. Клас А – зовнішня стінка 2,8 мм і внутрішня 2,5 мм, клас B – зовнішня 25-28 мм, внутрішня 20-25 мм, клас С – більш тонкі стінки, цей профіль використовується там, де жорсткість і теплоізоляція не мають великого значення.

Вибір назви профілю

Ізоляційні перегородки являють собою герметичні порожнини всередині профілю – камери. Чим їх більше, тим важче холоду і шуму проникнути в приміщення. Достатньо навіть трьох камер, щоб у будинку стало відчутно тепліше, ніж зі старими дерев’яними вікнами. Ширина профілю, тобто монтажна ширина, залежить від кількості камер. Монтажна ширина трикамерного профілю 58-60 мм. Монтажна ширина 5 камерного профілю 60-70 мм. Однак слід визнати, що питання вибору бренду більше залежить від ціни, ніж від якості профілю – в обох випадках він хороший. Багаторічний попит на металопластикові вікна в Україні дозволив вітчизняним виробникам повністю освоїти технологію. Профіль WDS, Konkord, Вікна НовіSteko – чудовий тому приклад. Виробництво оснащене німецькими автоматизованими лініями, персонал навчений, асортимент задовольнить потреби кожного клієнта:

WDS 3s – 4 камерний, WDS 5s – 5 камерний, WDS 8s – 6 камерний.

Konkord classic – 4 камерний, Konkord premium – 6 камерний.

Вікна Нові Wr 400 – 4 камерний, Вікна Нові Wr-700 – 6 камерний.

У дуже простих випадках – на дачах, під’їздах, інших неопалюваних об’єктах з невеликими віконними прорізами – має сенс використовувати недорогий трикамерний профіль Лідер, Олімпія, Стеко. Він не розрахований на великі перевантаження, але в звичайних умовах прослужить довго і не завдасть власникам проблем.

Хороший якісний і дорогий профіль – це не вікно.

Вікна WDS або Konkord (як і будь-які інші бренди) – це просто назва, маркетинговий хід. Профіль, звісно, основна частина дизайну (одна з головних). Є багато випадків, коли встановлення найкращого, якісного профілю, приносить у дім не тепло і тишу, а серйозні проблеми.

Тому, обираючи Металопластикові вікна, ми спочатку обираємо завод.

Читайте також: Яке підвіконня вибрати для вікна

Є робота для нас?

Замовте дзвінок, і ми зв’яжемося з Вами в найкоротші терміни для уточнення, що саме Ви хотіли б зробити з нашою допомогою або якими нашими послугами скористатися.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

    Залишити відповідь

    Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

    Post comment