Вектор Кривий Ріг

Віконна компанія “Вектор” цінує свій час і час своїх замовників. Саме тому перш ніж ознайомити вас із потоком інформації про пластикові вікна, балкони та двері, ми пропонуємо вам обрати потрібний розділ, і дізнатися інформацію саме про нього.

Металлопластиковые_окна_Металопластикові__компания_вектор
Балконы_лоджии_Балкони_Лоджії_компания_вектор
Входные_двери_Вхідні_двері_компания_вектор

Віконна компанія Вектор

Ми пропонуємо Найкращі металопластикові вікна Wds, Konkord, ВікондаВікнаНові та Rehau від виробника. Величезний вибір віконного і дверного профілю. Гарантія якість від заводу та офіційний договір. Якісні вікна і затишний балкон/лоджія сьогодні стали популярним рішенням: тепло, затишок, надійність і тиша в квартирі/будинку.

Професійний замір монтаж – Термін виготовлення 7 днів – Гарантія якості та договір

Оконная_компания_вектор_Кривой_рог

 Вхідні металеві двері

Вхідні двері від українського виробника ДверьПром. Величезний вибір декоративних МДФ накладок різної товщини, виготовлених з якісного матеріалу і плівки ПВХ. Використання у виробництві вхідних металевих дверей високоміцних матеріалів. Великий вибір дверей, від економ до преміум класу.

Безкоштовний замір і консультація – Гарантійне обслуговування та сервіс – Оптимальний дизайн і вибір

Скління балконів і лоджії

Ми допоможемо перетворити ваш старий балкон/лоджію на зручне і тепле приміщення, де знайдеться місце і для сушіння білизни, і для зберігання “неймовірно потрібних речей”. Віконна компанія “Вектор” – напрямок комфорту.

Послуги – віконна компанія Вектор

Встановлення та продаж металопластикових вікон провідних виробників. Якісна установка балконів і лоджії. Розширення балкона. Встановлення надійних вхідних дверей. відновлення укосів після монтажу. Ремонт і обслуговування вікон.

Є РОБОТА ДЛЯ НАС?

Замовте дзвінок, і ми зв’яжемося з Вами в найкоротші терміни для уточнення, що саме Ви хотіли б зробити з нашою допомогою або якими нашими послугами скористатися.

БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

    Кривий Ріг (067)882-88-11

    Пн – Сб: 9:00 – 18:00