Оздоблення укосів у Кривому Розі

пластиковые окна_откосы

Оздоблення укосів

Якісне оздоблення укосів – це коли проєктування виконується всередині та зовні квартири. Укоси на вікнах і дверях – це частина стіни від пластикової віконної рами до кута, де починаються шпалери. Оздоблення укосів – завершальний етап встановлення металопластикових вікон. Так само укоси захищають конструкцію від потрапляння вологи і виконують не тільки декоративну функцію, а служать додатково в ролі утеплювача. Якість оздоблення впливає на правильний вибір будівельних матеріалів для відновлення отвору. Наприклад, внутрішній укіс вікна може бути виконаний з різних матеріалів. Зовнішній ремонт повинен проводитися тільки матеріалами, стійкими до вологи і морозу. Дізнайтеся, які укоси є найкращими. На сьогодні є кілька видів оздоблення, які мають попит у населення: гіпсокартон, пластикові з панелей ПВХ, сендвіч панелі, ламінат і штукатурка. Давайте розглянемо два популярні варіанти детальніше.

откосы-пластик-отделка

Відкоси пластикові з панелей ПВХ

Великий плюс оздоблення укосів із пластику – це те, що вони добре гармонують з вікном і надають закінченого і гармонійного вигляду отвору. Адже панелі ПВХ зроблені практично з того ж матеріалу, що і вікна. Ще ці відкоси міцні і дуже прості в обслуговуванні. Ми застосовуємо тільки якісний пластик, який з часом не жовтіє, не “смердить” і не вигорає. Тому пластикові відкоси – це дуже гідний вибір і оптимальна ціна.

Вибір за вами і наша команда “Вектор” готова допомогти вам, з будь-яких питань телефонуйте за номером 067-882-88-11.

откосы-отделка-сэндвич

Оздоблення укосів із сендвіч панелей

Укоси з сендвіч-панелей одна з найбільш затребуваних в реставрації укосів. Сендвіч-панель – це багатошарова плита великого формату з щільними зовнішніми шарами і менш щільною серцевиною.
У зовнішньому шарі у сендвіча використовується щільний матеріал ПВХ. Він може бути білим або ламінованим. Внутрішній шар – це пористий матеріал з низькою теплопровідністю, який забезпечує тепло- і звукоізоляцію.

ДІЗНАТИСЯ ЦІНУ ЗА П’ЯТЬ ХВИЛИН