Вартість послуг компанії Вектор

Щоб дізнатися вартість наших послуг, найшвидший спосіб – це дзвінок нашим менеджерам. Співробітники “Вектор” телефоном нададуть вам вичерпну консультацію з питань функціональності та вартості вікон. Узгодять час виїзду для безкоштовного заміру. Запропонують вам найкращі варіанти скління вікон, лоджій і балконів.

Металопластикові__компания_вектор
вектор_компанія
Вхідні_двері_компания_вектор

Як розрахувати вартість наших послуг?

Як дізнатись вартість вікна і його встановлення. Дзвінок у нашу компанію значно скоротить час на пошук відповідного варіанту. Просто розкажіть менеджеру, що ви очікуєте від свого нового вікна. Чи повинно воно мати підвищену шумоізоляцію, бути енергозберігаючим або протизламним. Консультант підбере відповідні варіанти й озвучить вам їхню вартість.

Викликати замірника
Хочете отримати максимально інформативну консультацію? Викличте замірника – наш співробітник не тільки зніме мірки з вашого вікна або балкона, а й надасть зразки матеріалів. Ви зможете особисто ознайомитися з кожним зразком профілю і склопакета. Оцінити їхні переваги і вибрати вподобаний варіант. Замірник допоможе у виборі, детально розповівши про кожен варіант і розрахувавши його вартість. Ще одна перевага виклику замірника в тому, що він уже має при собі комплект документів для укладення договору. Ви можете оформити угоду вдома, не витрачаючи особистий час на відвідування офісу. У договорі прописується повністю вартість наших послуг і загальна сума договору буде незмінною.

Оплата наших послуг

Одне з основних питань, яке цікавить майбутніх замовників пластикових вікон – вартість покупки.
На сьогоднішній день ціна вікон ПВХ складається з декількох факторів: матеріали, комплектуючі, фурнітура, додаткові опції. Хочете заощадити? Замовляючи пластикові вікна в компанії “Вектор” ви робите вибір на користь бездоганної якості за адекватною ціною.

Чому наші послуги дешевші. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб зробити наші вікна доступними для покупців усіх категорій. Зокрема, ми працюємо із заводом-виробником вікон із профілю ПВХ напряму, без посередників – так ми уникаємо непотрібних націнок. Оснащення заводу високотехнологічним обладнанням дає змогу знизити вартість готового продукту за рахунок зменшення витрат на це виробництво. У підсумку кінцевий споживач отримує відчутну різницю в ціні. Природно, на свою користь.

Особливості формування вартості послуг

Не можна оминути увагою і такий нюанс, як складність замовленої конструкції. Наприклад стандартне вікно в квартиру, розташовану в будинку типової забудови, обійдеться дешевше, ніж аркове вікно зі склопакетом і протизламною фурнітурою в приватний будинок. У підсумку також додасть вартості додаткова фурнітура і ламінація профілю в певний колір.
Резюмуючи вищесказане, можна зробити висновок, що чим більше індивідуальності буде в пластиковому вікні, тим дорожче воно вийде.

Розрахувати ціну вікна, яке вас цікавить, а також вартість скління та оздоблення балкона, ви можете у відповідному розділі на нашому сайті.

Способи оплати вартості наших послуг, готівкою в офісі. Що може бути простіше?
Дебетовою або кредитною карткою, Дебетова картка позбавить від необхідності везти в офіс велику суму готівки. Безготівкова оплата збереже пільговий період на кредитній картці
У розстрочку, Не вистачає коштів на одномоментну оплату? Ви можете розбити суму на кілька платежів!

Є робота для нас?

Замовте дзвінок, і ми зв’яжемося з Вами в найкоротші терміни для уточнення, що саме Ви хотіли б зробити з нашою допомогою або якими нашими послугами скористатися.

ДІЗНАТИСЯ ЦІНУ ЗА 5 ХВИЛИН