Монтаж даху на балкон

Профлист_Кровля_крыши_Наружная_отделка

Встановлення даху на балкон

Ви живете на останньому поверсі? Під час будівництва будинку не було передбачено навісу (даху) над Вашим балконом? Або немає можливості (з якихось причин) закріпити раму до плити верхнього балкона? Тоді вам до нас! Встановлення даху на балкон від компанії Вектор. Наші фахівці професійно встановлять Вам надійний, міцний і красивий дах балкона!

Віконна компанія Вектор розробила власну технологію монтажу даху, що значно знизило навантаження на раму балкона і дало можливість надати Вам вигідну ціну на цей вид робіт!

Як покрівлю ми використовуємо тільки матеріали, що добре зарекомендували себе: профнастил, металочерепицю, керамопласт, а також полікарбонат стільниковий.

Якщо ви живете в будинку на останньому поверсі, вам необхідно знати, що таке покрівля і які проблеми з нею виникають. Найчастіше разом зі встановленням балконних конструкцій необхідно поставити дах на балконі. Виходом із ситуації, що склалася, є встановлення нового даху. Ми будемо раді допомогти вам у цьому. Але спочатку трохи про технології та матеріали, які будуть використовуватися під час монтажу покрівлі.

Кріплять опорні стійки від кута, приблизно через пів метра до анкерних болтів, потім встановлюємо хомути з брусків 40*40, матеріал покрівлі вибираєте самостійно. Матеріал з’єднується спеціальним водонепроникним ніздрюватим комірчастим дюбелем, а щілини між стіною і профілем заповнюються монтажною піною. Також можна встановити звукопоглинальний шар (необхідний матеріал для зниження шуму).

Матеріали для даху на балкон

  • Металочерепиця – це оцинкований сталевий матеріал, зовні схожий на черепицю. Витримує великі навантаження, різкі перепади температур і різні кліматичні умови.
  • Профнастил також виготовляється з оцинкованої сталі, яка є атмосферостійкою і довговічною. Надійна стійкість до механічних пошкоджень снігом, камінням і льодом. Також існує ймовірність появи шуму, але його можна усунути шляхом нанесення звукоізоляційного шару, який можна придбати в будь-якому будівельному магазині.
  • Keramoplast – покрівельний матеріал нового покоління, розроблений понад 15 років тому і з успіхом застосовуваний у різних кліматичних зонах України, термін експлуатації такого матеріалу понад 50 років. Механічні пошкодження не рекомендовані, звукоізоляція на найвищому рівні! Каркас має бути більш жорстким, тому що сам лист не надто жорсткий.
  • Стільниковий полікарбонат – це матеріал, виготовлений методом екструзії з високоякісної полікарбонатної сировини. Має чудові теплоізоляційні властивості, високі показники світлопроникності та ударостійкості, стійкі до ультрафіолетових променів. зберігає тепло за рахунок міжклітинного повітря.

Якщо вам потрібен дах або навіс для балкона для останнього поверху в Кривому Розі, телефонуйте: 0678828811

Встановлення даху на балкон із матеріалами, доставкою та додатковими деталями, ціна від 6000 грн.

ДІЗНАТИСЯ ЦІНУ ЗА П’ЯТЬ ХВИЛИН

    Кривий Ріг, Пн — Сб: 9:00 — 18:00

    тел: (067)882-88-11